Yaşam

Eşinin doğum günü için 60 bin TL’ye pasta yapan Dilan Polat, gördüğü manzara karşısında şaşkına döndü.

Adını taşıyan hoş merkezleri olan fenomen Dilan Polat , geçtiğimiz günlerde eşinin doğum gününü günlerce kutladı. Fotoğrafını eşi için reklam tabelalarına basan Polat, 60 bin TL’ye doğum günü pastası yaptırdı. Ünlü isme gelen pasta görenleri hayrete düşürdü.

“ŞOK OLDUM, 60 BİN TL ÖDEDİM”

Eşine ve kendisine pasta yapmak isteyen Dilan Polat, pastaları görünce hayal kırıklığına uğradı. Pastaların hiç benzemediğini gören Polat, Instagram hesabından, “Ben de şok oldum, hiç belli etmiyorum, eşimi sakinleştiriyorum.

“BU PASTA MOTOR VEYA BENİMLE İLİŞKİLİ DEĞİL”

Pastayı günler öncesinden sipariş ettiğini belirten Polat, “Beni doldurmayın gaza geliyorum. Ben o pastalara tam 60 bin TL ödedim. Pasta ne olursa olsun bir zenci koca olarak bizi ayırıyor… O pastanın ne Engin ne de benimle alakası yok benim yapmak istediğim hanımefendi genelde pasta falan yapıyodu ve çok başarılıydı 10 gün önce zar zor kendimizi ortasına sıkıştırmıştık böyle bir şey beklemiyordum , Pasta gelince şok oldum.O özel günü mahvetmek istemedim sustum.Engin kendi figürümüzü kesme fikrinden de hoşlanmadı.Ama gerçekten.Herkes güldü sana. ‘Susuyorum, ben de seni üzmemek için iş yapıyorum’ dedi.

“DOLDURULMAK İSTEMİYORUM, VERME BENİ”

Pastanın yakın çekim görüntülerini paylaşan ünlü isim, “Allah’ım sabır versin bu pastaya verdiği parayı, o özel günü nasıl geçirelim, o onun işi, vazgeçin. Neyse. Sustum, daha fazla konuşmak istemiyorum, doymak istemiyorum, beni heyecanlandırma.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu