Yaşam

İstanbul Okan Üniversitesi, Cumhuriyetin 100. Yıldönümünü Bekir Okan Kültür Sanat ve Kongre Merkezi’nde 1500 kişinin katıldığı etkinlikle kutladı.

İstanbul Okan Üniversitesi, Cumhuriyetin 100. Yıldönümünü Bekir Okan Kültür Sanat ve Kongre Merkezi’nde 1500 kişinin katıldığı etkinlikle kutladı.

35 kişiden oluşan Symphstory, müzik performansıyla 100. Yıl heyecanını tüm salona taşıdı. Geceye siyaset ve iş dünyasından isimler, öğrenciler ve üniversite çalışanları katıldı. Gecede hazır bulunan isimler arasında Oktay Vural, Erdoğan Bayraktar, Metin Kalkavan, Hasan Göğüş de vardı.

Etkinlikte Mütevelli Heyeti Başkanı Bekir Okan, “Biz bir asırlık Cumhuriyetimizi kutlarken, atılımlarıyla fark yaratan İstanbul Okan Üniversitesi de çeyrek asırlık yaşına giriyor. – asırlık ve 25. yılına giriyor. “Bu güzel ülkeye olan borcumuzu ödemek ve iş dünyasındaki uluslararası tecrübemizi bu ülkenin çocuklarına aktarmak için 25 yıl önce İstanbul Okan Üniversitesi’ni kurduk” dedi. Bekir Okan konuşmasını şöyle tamamladı: “Cumhuriyet’in 100. Yılında Atatürk’ün izinden gitmeye ve Cumhuriyet değerlerinin önemine dikkat çekmeye devam edeceğiz. Yaşasın Cumhuriyet! Yaşasın Atatürk!” Sözleriyle bitirdi.

Gösterinin ardından Symphostory şefi Anıl Edebale’ye Mütevelli Heyeti Başkanı Bekir Okan, Mütevelli Heyeti Başkan Yardımcısı Işıl Okan Gülen ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Güliz Mağan tarafından teşekkür çiçekleri takdim edildi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu