Yaşam

Yerli “Marilyn Monroe” Esra Sezer’den “Fırtınalar” yorumu

Sesi, yorumu ve hoş sohbetiyle kısa sürede dikkatleri üzerine çeken genç müzisyen Esra Sezer, müziğin kült müziklerinden “Fırnalar”a yeni bir yorum getirdi.

Yıllar önce yorumuyla büyük beğeni toplayan Ebru Gündeş’in şu sözleri; Bestesi Aşkın Tuna; Feyyaz Kuruş’u konu alan “Fırtinalar” adlı şarkıya cover yapan Esra Sezer; Heyecanını “Türk müziğinin hafızalarına kazınan bu eseri Aşkın Tuna ve Feyyaz Kuruş’un bana emanet etmesinden dolayı çok şanslıyım.

Almanya doğumlu Esra Sezer, 2019 yılından bu yana single’larını müzikseverlerle buluşturuyor. Müzik hayatına Almanya’da devam eden Sezer, “Gurbetçi arkadaşlarımızla çok empati kuruyorum… 6 single çıkardım ve benimki de 2019 yılında Almanya’da doğdu. sahne çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.Hedefim müzikte özel bir yere sahip olmak ve yıllarca aynı enerjiyle sahnede kalabilmek.”

 

“MARILYN MONROE” GİBİ

Esra Sezer’in imajındaki en büyük artılardan biri de 20. yüzyılın en ünlü film yıldızlarından Marilyn Monroe’ya benzemesi. Esra Sezer, yakın çevresi tarafından “Yerli Marilyn Monroe” olarak anılmaktan da keyif alıyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu